VII Bieg Truchtem po Skarpie
II Bieg o puchar Prezesa SM Na Skarpie
Toruń 3 kwietnia 2005
Dystans: 12 km (?)
Do publikacji przekazał: Janusz Tybuszewski
Lp |
Imię i Nazwisko |
Klub |
Czas |
Lp/Kat |
1 |
Olchawa Piotr |
Henkom Chełmża |
37:49 |
M-3 |
2 |
Bętkowski Piotr |
Biegusek Toruń |
40:02 |
M-1 |
3 |
Rosiński Michał |
Start Brzozówka |
40:15 |
M-2 |
4 |
Strzyżewski Tomasz |
Zryw Toruń |
40:26 |
M-1 |
5 |
Grymuza Antoni |
Instalator Szubin |
40:31 |
M-5 |
6 |
Piwoński Arkadiusz |
Start Brzozówka |
40:47 |
M-3 |
7 |
Deliński Henryk |
POW Bydgoszcz |
41:04 |
M-4 |
8 |
Gmerek Radosław |
Kolejarz Bdg |
41:14 |
M-3 |
9 |
Rybski Maciej |
Toruń |
41:17 |
M-3 |
10 |
Szenk Marta |
Zawisza Bdg |
41:27 |
K-1 |
11 |
Firlej Leszek |
Grubno |
41:42 |
M-4 |
12 |
Kamiński Stefan |
Rekreacja Toruń |
42:16 |
M-5 |
13 |
Baranowski Tomasz |
Kolejarz Bdg |
42:23 |
M-2 |
14 |
Suchomski Eugeniusz |
Kolejarz Bdg |
42:49 |
M-4 |
15. |
Wojciechowski Grzegorz |
Pogoń Mogilno |
43:19 |
M-4 |
16 |
Nienartowicz Bartosz |
Toruń |
43:30 |
M-2 |
17 |
Majcher Janusz |
Golpasz Toruń |
43:32 |
M-3 |
18 |
Szymański Józef |
Start Brzozówka |
43:43 |
M-5 |
19 |
Jakielaszek Ryszard |
KBO Bdg |
43:45 |
M-5 |
20 |
Palma Mirosław |
Biegusek Toruń |
43:54 |
M-4 |
21 |
Witt Henryk |
Start Brzozówka |
44:33 |
M-6 |
22 |
Wiśniewska Agnieszka |
Promień Kowal. |
44:43 |
K-1 |
23 |
Szwec Leszek |
Torec Toruń |
44:43 |
M-4 |
24 |
Gorzycki Marek |
Rekreacja Toruń |
45:28 |
M-4 |
25 |
Reda Waldemar |
KB Pasja/Skarpa |
45:37 |
M-5 |
26 |
Wirkus Zbigniew |
Biegajznami Ch. |
46:07 |
M-4 |
27 |
Lenc Janusz |
Kolejarz Bdg |
46:37 |
M-5 |
28 |
Rygielski Marcin |
Toruń |
46:38 |
M-3 |
29 |
Młynarczyk Tomasz |
Pogoń Mogilno |
46:45 |
M-1 |
30 |
Ciesiun Rafał |
Toruń |
46:50 |
M-2 |
31 |
Godek Paweł |
Instalator Szubin |
47:11 |
M-2 |
32 |
Szwec Andrzej |
Torec Toruń |
47:15 |
M-4 |
33 |
Lewandowski Stefan |
Start Brzozówka |
47:28 |
M-6 |
34 |
Wichnowski Wojciech |
Toruń |
47:37 |
M-5 |
35 |
Murawski Marek |
Otłoczyn |
47:42 |
M-2 |
36 |
Stawski Jerzy |
Rekreacja Toruń |
47:57 |
M-5 |
37 |
Zieliński Marek |
Pacyfik-Nestle |
48:01 |
M-3 |
38 |
Uciński Edward |
Instalator Szubin |
48:30 |
M-5 |
39 |
Katryński Sławomir |
Kares Toruń |
48:39 |
M-4 |
40 |
Orłowski Sławomir |
KB Skarpa Toruń |
48:42 |
M-4 |
41 |
Majcher Paweł |
Pędzewo |
48:56 |
M-3 |
42 |
Malarski Radosław |
KB Skarpa Toruń |
48:57 |
M-1 |
43 |
Karpińska Mariola |
Kowalewo Pom. |
48:58 |
K-1 |
44 |
Jałocha Andrzej |
Toruń |
49:03 |
M-4 |
45 |
Szwec Paweł |
Torec Toruń |
49:16 |
M-2 |
46 |
Świerczyński Bogdan |
Torec Toruń |
49:17 |
M-4 |
47 |
Gajewski Piotr |
Rekreacja Toruń |
49:46 |
M-4 |
48 |
Kowalska Ewa |
Torec Toruń |
50:08 |
K-2 |
49 |
Majewski Jan |
Start Brzozówka |
50:23 |
M-6 |
50 |
Pade Henryk |
Pogoń Mogilno |
50:51 |
M-7 |
51 |
Malarski Mariusz |
KB Skarpa Toruń |
51:17 |
M-4 |
52 |
Zieliński Roman |
Toruń |
51:30 |
M-5 |
53 |
Ciesielski Jerzy |
KB Skarpa Toruń |
52:16 |
M-5 |
54 |
Czuk Marek |
Pol-Necks Toruń |
52:41 |
M-5 |
55 |
Korczyńska Karolina |
Biegusek Toruń |
52:42 |
K-1 |
56 |
Cierżnicki Zbigniew |
Kolejarz Bdg |
53:02 |
M-4 |
57 |
Jałocha Jan |
Grzywna |
53:35 |
M-4 |
58 |
Gajewski Marcin |
Rekreacja Toruń |
53:36 |
M-2 |
59 |
Piwoński Robert |
PKB Kaszczorek |
54:51 |
M-2 |
60 |
Dutkiewicz Andrzej |
Bella Toruń |
55:45 |
M-4 |
61 |
Zielińska Ewa |
Toruń |
56:09 |
K-1 |
62 |
Sulecki Jan |
Start Brzozówka |
58:05 |
M-5 |
63 |
Krzyś Kamila |
Biegajznami Ch. |
60:47 |
K-1 |
64 |
Grankowski Zbigniew |
Rekreacja Toruń |
60:48 |
M-6 |
65 |
Osóbka Tomasz |
Rekreacja Toruń |
62:53 |
M-6 |
66 |
Spychalski Remigiusz |
TKP Elana Toruń |
72:43 |
M-1 |
67 |
Spychalski Piotr |
TKP Elana Toruń |
72:50 |
M-1 |
68 |
Spychalski Tadeusz |
Frutina-Nestle |
72:51 |
M-4 |
69 |
Kowalski Rafał |
Torec Toruń |
73.15 |
M-2 |
70 |
Prejzner Jerzy |
KM UMK Toruń |
80:33 |
M-7 |