M-ce |
Nazwisko i imię |
Kat / m-ce |
Klub / szkoła / zamieszkała/y |
Czas |
01 |
Bartkiewicz Krzysztof |
M-3 / 01 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
25:06 |
02 |
Maczyński Grzegorz |
M-3 / 02 |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
26:14 |
03 |
Ciełuszecki Jacek |
M-2 / 01 |
AKB Szczytno - Toruń |
26:35 |
04 |
Olchawa Piotr |
M-3 / 03 |
“Henkon” Chełmża |
27:09 |
05 |
Lenc Sebastian |
M-2 / 02 |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz / L.Pom |
27:50 |
06 |
Piwoński Arkadiusz |
M-3 / 04 |
XIII LO Toruń |
28:20 |
07 |
Strzyżewski Tomasz |
M-1 / 01 |
Zryw Toruń / LO IV Toruń |
28:47 |
08 |
Rybski Maciej |
M-3 / 05 |
Toruń |
29:00 |
09 |
Góralski Krzysztof |
M-4 / 01 |
LKS Start Brzozówka - Toruń |
29:18 |
10 |
Kamiński Stefan |
M-5 / 01 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
29:47 |
11 |
Bętkowski Piotr |
M-1 / 02 |
Biegusek Toruń |
29:51 |
12 |
Dembkowski Ryszard |
M-5 / 02 |
Murzynek Toruń |
30:01 |
13 |
Gralla Piotr |
M-4 / 02 |
MZK Toruń |
30:07 |
14 |
Adamczyk Krzysztof |
M-1 / 03 |
UMK Toruń |
30:24 |
15 |
Pilarski Marek |
M-4 / 03 |
LKS Start Brzozówka - Toruń |
30:26 |
16 |
Palma Mirosław |
M-4 / 03 |
Biegusek / TKKF Rekreacja Toruń |
30:40 |
17 |
Korczyński Rajmund |
M-4 / 04 |
Biegusek Toruń |
30:45 |
18 |
Majcher Janusz |
M-3 / 06 |
GOLPASZ TEAM Toruń |
30:53 |
19 |
Chojnacki Sebastian |
M-2 / 03 |
Toruń |
31:00 |
20 |
Śliwiński Henryk |
M-5 / 03 |
LKS Start Brzozówka - Toruń |
31:03 |
21 |
Nienartowicz Bartosz |
M-2 / 04 |
DORSAL – MEBLE Toruń |
31:21 |
22 |
Baranowski Tomasz |
M-2 / 05 |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
31:38 |
23 |
Lenc Janusz |
M-5 / 04 |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
31:38 |
24 |
Witt Henryk |
M-6 / 01 |
Toruń |
31:42 |
25 |
Tybuszewski Janusz |
M-4 / 05 |
LKS Start Brzozówka - Toruń |
31:59 |
26 |
Kwiatkowski Jacek |
M-4 / 06 |
CSAiU Toruń |
32:08 |
27 |
Arseniuk Anna |
K-1 / 01 |
Górsk |
32:22 |
28 |
Rygielski Marcin |
M-3 / 07 |
Toruń |
32:23 |
29 |
Kmieciak Robert |
M-2 / 05 |
Toruń |
32:36 |
30 |
Bodnar Jan |
M-4 / 07 |
CSAiU Toruń |
32:36 |
31 |
Gorzycki Marek |
M-4 / 08 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
32:50 |
32 |
Szwec Leszek |
M-4 / 09 |
Torec / OMB TKKF Rekreacja Toruń |
32:53 |
33 |
Jałocha Andrzej |
M-4 / 09 |
Toruń |
32:59 |
34 |
Szwec Andrzej |
M-4 / 10 |
Torec / OMB TKKF Rekreacja Toruń |
33:19 |
35 |
Kowalska Ewa |
K-2 / 01 |
Torec / OMB TKKF Rekreacja Toruń |
33:28 |
36 |
Bratek Andrzej |
M-4 / 11 |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
33:30 |
37 |
Jazowiecki Paweł |
M-1 / 03 |
Toruń |
33:52 |
38 |
Wichrowski Wojciech |
M-5 / 05 |
Toruń |
34:03 |
39 |
Oleszczuk Władysław |
M-5 / 06 |
Toruń |
34:07 |
40 |
Lewandowski Grzegorz |
M-1 / 04 |
Technikum Gastronom. T-ń /Turzno |
34:08 |
41 |
Lewandowski Stefan |
M-6 / 02 |
Toruń |
34:12 |
42 |
Katryński Sławomir |
M-4 / 12 |
KAROES Toruń |
34:16 |
43 |
Adamczyk Zbigniew |
M-5 / 07 |
Biegusek Toruń |
34:19 |
44 |
Szymczyk Adam |
M-5 / 08 |
WDA Świecie |
34:28 |
45 |
Banaszak Adam |
M-3 / 08 |
Rada Miata Torunia |
35:07 |
46 |
Krywald Janusz |
M-4 / 13 |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
35:19 |
47 |
Dylewski Dariusz |
M-4 / 14 |
RELAX Toruń |
35:21 |
48 |
Gajewski Marcin |
M-2 / 06 |
Toruń |
35:31 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Kat / m-ce |
Klub / szkoła / zamieszkała/y |
Czas |
49 |
Jałocha Jan |
M-4 / 15 |
Grzywna |
35:33 |
50 |
Gajewski Piotr |
M-4 / 16 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
35:35 |
51 |
Uciński Edward |
M-5 / 09 |
Pelikan Instalator Szubin |
35:48 |
52 |
Korczyńska Karolina |
K-1 / 02 |
Biegusek Toruń |
35:50 |
53 |
Żyłkowski Rufin |
M-2 / 07 |
Toruń |
35:52 |
54 |
Cierżyński Zbigniew |
M-4 / 17 |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
35:54 |
55 |
Dembkowski Marcin |
M-2 / 08 |
Murzynek Toruń |
36:35 |
56 |
Daniszewski Mirosław |
M-5 / 10 |
CSAiU Toruń |
36:41 |
57 |
Szwec Paweł |
M-2 / 08 |
Torec Toruń |
36:45 |
58 |
Mierzwiak Halina |
K-3 / 01 |
WDA Świecie |
36:49 |
59 |
Podbielska Alina |
K-2 / 02 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
37:08 |
60 |
Zagrabski Kazimierz |
M-5 / 11 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
37:11 |
61 |
Kowalski Rafał |
M-2 / 09 |
Torec / OMB TKKF Rekreacja Toruń |
37:24 |
62 |
Jonatowski Grzegorz |
M-2 / 10 |
USB Toruń - Unisław |
37:31 |
63 |
Szkodziński Andrzej |
M-4 / 18 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
38:17 |
64 |
Basendowska Ewa |
K-2 / 03 |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz -Trzciniec |
38:38 |
65 |
Korczyńska Longina |
K-2 / 04 |
Biegusek Toruń |
40:10 |
65 |
Korczyńska Agnieszka |
K-1 / 03 |
Biegusek Toruń |
40:25 |
67 |
Grankowski Zbigniew |
M-6 / 03 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
41:17 |
68 |
Wichrowska Aldona |
K-3 / 02 |
Toruń |
42:42 |
69 |
Osóbka Tomasz |
M-6 / 04 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
42:43 |
70 |
Piwoński Robert |
M-2 / 11 |
Parafialny Klub Biegacza Toruń |
45:09 |
71 |
Wichrowska Jadwiga |
K-3 / 03 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
45:10 |
72 |
Gruszecki Jan |
M-6 / 05 |
SM Kopernik Toruń |
47:34 |
73 |
Prejzner Jerzy |
M-7 / 01 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
55:00 |