Miejsce w klasyfikacji OPEN |
Imię i nazwisko |
Klub, miasto |
Kategoria wiekowa, data ur. |
60 m wynik |
60 m punkty |
300 m wynik |
300 m punkty |
1.000 m wynik |
1.000 m punkty |
kula wynik |
kula punkty |
5-skok wynik |
5-skok punkty |
∑ punktów za 4 najlepsze konkurencje |
Miejsce w kategorii wiekowej i inne laury |
Ewa Głódź-Misiołek |
Wrocław |
M II K 1959 |
9,19 s |
1.278 |
52,96 s |
1.248 |
–– |
–– |
10,12 m |
1.231 |
11,45 m |
1.361 |
5.118 |
1. |
|
Mirosław Antowiak |
Konin |
M I M 1962 |
8,11 s |
1.019 |
41,34 s |
1.105 |
3.15,85 |
899 |
16,35 m |
1.090 |
13,26 m |
1.025 |
4.239 |
1. |
|
Mariusz Bill |
Jordanów Śląski |
M I M 1969 |
8,39 s |
963 |
42,75 s |
1.028 |
2.48,73 |
1.170 |
14,28 m |
952 |
–– |
–– |
4.143 |
2. |
|
Stanisław Szydłowski |
AZS-AR Wrocław |
M II M 1950 |
8,07 s |
995 |
47,37 s |
973 |
–– |
–– |
14,47 m |
1.058 |
14.00 m |
1.097 |
4.123 |
1. |
|
Andrzej Listowski |
Oleśnica |
M I M 1969 |
8,39 s |
963 |
43,28 s |
963 |
2.58,25 |
1.075 |
–– |
–– |
12,81 m |
980 |
4.013 |
3. |
|
Paweł Bojko |
Wołów |
M I M 1967 |
8,21 s |
999 |
47,28 s |
795 |
–– |
–– |
13,78 m |
962 |
14,35 m |
1.134 |
3.890 |
4. |
|
Krystyna Gadzińska |
Oława |
M I K 1964 |
9,57 s |
1.049 |
54,77 s |
850 |
–– |
–– |
7,50 m |
998 |
10,10 m |
979 |
3.876 |
1. |
|
Joanna Wilczek-Lewandowska |
Wrocław |
M I K 1965 |
9,63 s |
1.037 |
59,74 s |
602 |
–– |
–– |
11,65 m |
1.206 |
10.40 m |
1.009 |
3.854 |
2. |
|
Lesław Piętka |
Wrocław |
M I M 1960 |
8,10 s |
1.021 |
46,33 s |
843 |
–– |
–– |
14,21 m |
983 |
12,91 |
990 |
3.837 |
5. |
|
Dariusz Niksiński |
WKB PIAST Wrocław |
M I M 1966 |
8,73 s |
895 |
44,66 s |
926 |
2.59,38 |
1.064 |
12,84 m |
915 |
11,74 m |
873 |
3.800 |
6. |
|
Bogusław Wawrzyniak |
Gorzyce Wielkie |
M I M 1965 |
8,56 s |
929 |
46,67 s |
826 |
–– |
–– |
16,07 m |
1.076 |
12,51 m |
950 |
3.781 |
7. |
|
Marek Siegieńczuk |
Wrocław |
M I M 1966 |
8,38 s |
965 |
46,24 s |
897 |
–– |
–– |
13,24 m |
935 |
12,30 m |
929 |
3.726 |
12. |
|
Wiliam Rostek |
SMS LA Wrocław |
M II M 1953 |
8,71 s |
847 |
49,45 s |
869 |
–– |
–– |
14,14 m |
1.041 |
12,54 m |
951 |
3.708 |
2. |
|
Henryk Odelski |
Namysłów |
OldB I 1949 |
9,78 s |
901 |
58,55 s |
450 |
–– |
–– |
15,76 m |
1.224 |
10,31 m |
1.102 |
3.677 |
1. |
|
Marek Wiącek |
WKB PIAST Wrocław |
M I M 1962 |
8,58 s |
925 |
43,76 s |
971 |
3.07,14 |
989 |
–– |
–– |
10,81 m |
780 |
3.655 |
13. |
|
Arkadiusz Zieliński |
WKB PIAST Wrocław |
M I M 1966 |
8,73 s |
895 |
45,78 s |
870 |
3.11,09 |
948 |
11,79 m |
862 |
11,03 m |
802 |
3.575 |
14. |
|
Józef Szczęśniak |
Tyniec |
OldB I 1943 |
10,55 s |
747 |
54,94 s |
630 |
3.49,55 |
939 |
7,86 m |
829 |
8,85 m |
956 |
3.471 |
2. |
|
Marek Musiał |
Bystrzyca Górna |
M II M 1955 |
9,56 s |
677 |
50,62 s |
810 |
3.21,88 |
985 |
11,17 m |
893 |
10,03 m |
700 |
3.457 |
3. |
|
Marek Gadziński |
Oława |
M I M 1962 |
8,96 s |
849 |
46,59 s |
830 |
3.29,92 |
758 |
12,49 m |
897 |
11,70 m |
869 |
3.445 |
15. |
|
Piotr Spaliński |
ULKS Bystrzyca Oławska |
M I M 1969 |
9,24 s |
793 |
46,97 s |
811 |
3.03,4 |
1.024 |
10,29 m |
787 |
–– |
–– |
3.414 |
16. |
|
Zbigniew Białek |
Wrocław |
M I M 1962 |
8,97 s |
846 |
49,66 s |
676 |
–– |
–– |
14,80 m |
1.013 |
10,51 m |
750 |
3.265 |
17. |
|
Ryszard Bury |
Wrocław |
M I M 1964 |
8,87 s |
867 |
51,78 s |
570 |
–– |
–– |
13,53 m |
950 |
11,03 m |
802 |
3.189 |
18. |
|
Edmund Żukowski |
Wrocław |
OldB I 1941 |
11,84 s |
488 |
1.17,93 |
112 |
–– |
–– |
9,22 m |
897 |
9,18 m |
989 |
2.486 |
3. |
|
Piotr Szczuka |
Wrocław |
M II M 1953 |
–– |
–– |
–– |
–– |
–– |
–– |
17,15 m |
1.192 |
–– |
–– |
1.192 |
4. |
W klasyfikacji OPEN nie są uwzględniani przedstawiciele kategorii Premasters Kobiet i Mężczyzn, jako kategorii wprowadzającej dopiero w stan masterski.
Miejsce w klasyfikacji OPEN |
Imię i nazwisko |
Klub, miasto |
Kategoria wiekowa, data ur. |
60 m wynik |
60 m punkty |
300 m wynik |
300 m punkty |
1.000 m wynik |
1.000 m punkty |
kula m wynik |
kula punkty |
5-skok wynik |
5-skok punkty |
∑ punkty za 4 konk. |
Miejsce w kategorii wiekowej |
1. |
Marta Gotfried |
Wrocław |
PreM K 1971 |
9,11 s |
1.099 |
52,25 s |
990 |
3.51,9 |
1.102 |
9,38 m |
1.031 |
–– |
–– |
4.222 |
1. |
2. |
Elżbieta Bury |
Wrocław |
PreM K 1970 |
9,57 s |
1.007 |
57,06 s |
755 |
–– |
–– |
6,35 m |
880 |
9,30 m |
890 |
3.532 |
2. |
3. |
Paweł Olszański |
Twardogóra |
PreM M 1970 |
7,81 s |
1.081 |
–– |
–– |
–– |
–– |
15,87 m |
1.032 |
–– |
–– |
2.113 |
1. |
LEGENDA DO TABELI Z WYNIKAMI.
Zasady rozgrywania: Punktacja łączna 4 najlepszych konkurencji. W każdej konkurencji punktujemy według tabel przyznających 1.200 punktów za najlepszy wynik w danej konkurencji w każdej kategorii wiekowej w dotychczasowej 10-letniej historii mityngu. Jeśli w danej kategorii nikt jeszcze w danej konkurencji nie startował – najlepszy wynik mityngu byłby uhonorowany 1.200 pkt. Wyniki lepsze lub gorsze wynikają z uwzględnienia w tabelach (czyli dodania lub odjęcia punktów wedle następujących przeliczników): ► 60 m - 0,01 sekundy równa się 2 punktom , ►300 m - 0,02 s = 1 pkt , ►1.000 m - 0,1 s = 1 pkt, ► 5-skok - 0,01 m = 1 pkt i ► kula - 0,02 m = 1 pkt
Kategoria OPEN (łącznie i osobno kobiet i mężczyzn) wedle liczby punktów, ale bez udziału zawodniczek i zawodników z kategorii PREMASTERS.
Kategorie wiekowe wedle punktów (osobno kobiet, jak i mężczyzn):
Red. Maciej Głowacki
– przewodniczący komitetu organizacyjnego wielobojowych mityngów weteranów w LA