V Bieg Rekreacyjny "ZIELONE WZGÓRZA '2001" |
|||||
Murowana Goślina, 1.V.2001 r. |
|||||
KLASYFIKACJA OGÓLNA - BIEG GŁÓWNY (8000 m) |
|||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Miejscowość |
Czas |
Kategoria |
Miejsce w kategorii |
1 |
Bugaj Mirosław |
Poznań |
26:23 |
M-3 |
1 |
2 |
Ł uczak Robert |
Mogilno |
26:59 |
M-1 |
1 |
3 |
Kapitańczyk Marian |
Poznań |
27:04 |
M-3 |
2 |
4 |
Czaja Robert |
Gniezno |
27:06 |
M-1 |
2 |
5 |
Szajda Tomasz |
Gniezno |
27:36 |
M-1 |
3 |
6 |
Kazibut Zdzisław |
Poznań |
27:49 |
M-3 |
3 |
7 |
Kowalski Grzegorz |
Gniezno |
28:16 |
M-4 |
1 |
8 |
Brandenburg Józef |
Dopiewo |
28:33 |
M-3 |
4 |
9 |
Zaremba Janusz |
Poznań |
28:52 |
M-3 |
5 |
10 |
Biesek Wiesław |
Swarzędz |
29:31 |
M-3 |
6 |
11 |
Lurka Zenon |
Gniezno |
30:17 |
M-2 |
1 |
12 |
Przybył Władysław |
Środa Wlkp. |
30:45 |
M-2 |
2 |
13 |
Komasa Błażej |
Gołańcz |
31:50 |
M-1 |
4 |
14 |
Łucyk Maciej |
Gołańcz |
31:51 |
M-1 |
5 |
15 |
Kominowski Piotr |
Poznań |
32:01 |
M-3 |
7 |
16 |
Bartosik Jarosław |
Poznań |
32:20 |
M-2 |
3 |
17 |
Rusakiewicz Marek |
Murowana Goślina |
32:31 |
M-2 |
4 |
18 |
Kujawiński Artur |
Poznań |
33:14 |
M-1 |
6 |
19 |
Mazurkiewicz Marcin |
Murowana Goślina |
33:59 |
M-1 |
7 |
20 |
Lambryczak Marcin |
Poznań |
34:01 |
M-1 |
8 |
21 |
Żabicki Marek |
Murowana Goślina |
34:06 |
M-3 |
8 |
22 |
Padé Henryk |
Mogilno |
34:08 |
M-4 |
2 |
23 |
Jopek Iliana |
Poznań |
34:14 |
K-1 |
1 |
24 |
Szajek Bogdan |
Swarzędz |
34:15 |
M-3 |
9 |
25 |
Deptuła Dionizy |
Murowana Goślina |
34:20 |
M-1 |
9 |
26 |
Janowiak Roman |
Murowana Goślina |
34:40 |
M-4 |
3 |
27 |
Łącki Wojciech |
Gniezno |
35:11 |
M-3 |
10 |
28 |
Piduch Jan |
Poznań |
35:25 |
M-4 |
4 |
29 |
Wojciechowski Grzegorz |
Mogilno |
36:04 |
M-3 |
11 |
30 |
Cichorek Radosław |
Czarnków |
36:15 |
M-1 |
10 |
31 |
Kruczkowski Bogdan |
Gniezno |
36:20 |
M-4 |
5 |
32 |
Łopiński Aleksy |
Piła |
36:26 |
M-4 |
6 |
33 |
Szymkowski Czesław |
Poznań |
37:40 |
M-4 |
7 |
34 |
Papała Leszek |
Łaziska |
38:18 |
M-2 |
5 |
35 |
Różański Kazimierz |
Poznań |
39:01 |
M-4 |
8 |
36 |
Salita Lech |
Gniezno |
39:48 |
M-3 |
12 |
37 |
Klimasek Przemysław |
Lubasz |
40:13 |
M-1 |
11 |
38 |
Namyślak Kalina |
Owińska |
40:14 |
K-1 |
2 |
39 |
Mietas z Pobiedzisk |
Poznań |
40:38 |
M-4 |
9 |
40 |
Biskupski Kazimierz |
Gniezno |
41:32 |
M-3 |
13 |
41 |
Bromberek Roman |
Murowana Goślina |
41:54 |
M-3 |
14 |
42 |
Magdziak Zofia |
Poznań |
42:02 |
K-4 |
1 |
43 |
Bromberek Mirosława |
Murowana Goślina |
43:21 |
K-2 |
1 |
44 |
Frydrych Zdzisław |
Gołańcz |
43:23 |
M-4 |
10 |
45 |
Stypiński Marek |
Murowana Goślina |
43:59 |
M-3 |
15 |
46 |
Wieczorkowska Ewa |
Poznań |
47:41 |
K-3 |
1 |