| | | |
|
| 2009-05-03, 15:17 Triumf w I biegu wokol rancza
|
| | | |
|
| 2009-05-03, 15:21
Startowałem dziś w XI Krośnieńskim Biegu Konstytucji :=) zajmując 23miejsce w Open na 145 na dyst. 7km z czasem 24:43 |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2009-05-03, 21:14 Maraton Silesia
Po dzisiejszym biegu maratońskim jestem "wyrąbany"jak koń po rodeo.Wysoka temperatura po prostu mnie dobija.Gratulacje wszystkim którzy ukończyli jakąkolwiek z imprez biegowo-chodzonych w Katowicach.Myślę że wszyscy jesteśmy wielcy. |
|
| | | |
|
| 2009-05-03, 21:45 Łubianka
Obok sporej ilości Teamowiczów biegałem 3 maja w Biegu Samorządowym w Łubiance. I pomimo ciepła i słońca udało mi się nabiegać życiówkę 1:08:10.
Przed startem zagapiłem się i mierzyłem czas dopiero od 2 km więc czas zawdzięczam jedynie rywalom którzy od 5 km na zmianę mnie naciskali i prowadzili :) |
|
| | | |
|
| 2009-05-04, 14:17
II miejsce w XIV Biegu Wokół Jeziora Durowskiego... o ile miejsce nie dziwi, bo to bieg w mojej miejscowości i zawszę walczę o najwyższe cele... to czas mnie zszokował... zrobiłem drugi wynik w mojej 5-cio letniej historii biegania na tej trasie... 40:06 na dystansie ok. 11km (według organizatorów nawet 11,5 ale wiem, że jest mniej). Chyba mam formę tylko nie wiem skąd :P |
|
| | | |
|
| 2009-05-04, 14:45
Ja I miejsce w Poznaniu na 10 km.
Martyna też I miejsce wśród kobiet :] |
|
| | | |
|
| 2009-05-04, 19:43
Wiekie brawa za wyniki i miejsca. Jestescie mocni. |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2009-05-04, 21:32
2009-05-04, 14:45 - benek napisał/-a:
Ja I miejsce w Poznaniu na 10 km.
Martyna też I miejsce wśród kobiet :] |
|
| | | |
|
| 2009-05-06, 20:55
Ekipa: szmajchel, Tusik, Dybol i Adamus - pozdrawia z trasy sztafety PolskaBiega biegnącej do Przemyśla :* |
|
| | | |
|
| 2009-05-07, 11:58
2009-05-06, 20:55 - szmajchel napisał/-a:
Ekipa: szmajchel, Tusik, Dybol i Adamus - pozdrawia z trasy sztafety PolskaBiega biegnącej do Przemyśla :* |
Trzymajcie się ciepło i godnie reprezentujcie Nasze barwy.
Pozdrowienia dla Was!!! |
|
| | | |
|
| 2009-05-07, 17:49
fajnie mają :))
może ja innym razem wysartuje, bo niestety mialam uczelnie;/ :(
ale bywaaa
:))
za to ja mam już we wtorek sztaefte AZS-u :D ehehe |
|
| | | |
|
| 2009-05-07, 18:17
Pozdrowienia dla wszystkich od Daria7 i Marysieńki którzy są w Częstochowie dzisiaj :) |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2009-05-07, 20:35
Gratulacje chłopaki, zwłaszcza jak się staje na pudle. Może kiedyś wam dorównam:) |
|
| | | |
|
| 2009-05-10, 08:43 Mój nowy plan sztafety azs
SZTAFETA PRZEZ POLSKĘ
Godzina Czas Wydarzenie Środek lokomocji
12 maja km
3:00 2,5 h Wyjazd z Cieszyna do Zawoi (Babia Góra) Konwój 110km
5:30 2,5 h Krowiarki – Babia Góra Marszobieg 10
8:00 Szczyt Babiej Góry
8:30 2,5 Babia Góra - Krowiarki Marszobieg 10
11:00 2 h Zawoja – Ustroń Konwój 100
13:00 45 m Ustroń – Cieszyn Rower 16
13:45 0,5 h Granice Miasta Cieszyna – Rynek Rower 5
14:10 Przywitanie „Sztafety” w Cieszynie
14:30 0,5 h Rynek – Campus Uniwersytetu Śląskiego Bieg 2
17:00 0,5 h Campus Uniwersytetu Śląskiego Na byle czym 2
13 maja
10:00 2,5 h Cieszyn – Bielsko-Biała Rower 40
13:00 1 h Bielsko-Biała – Wadowice Konwój 40
14:00 15 min Wadowice postój
14:15 2 h Wadowice - Skawina Konwój 35
16:30 15 min Skawina postój
16:45 40 min Skawina - Wieliczka Konwój 22
17:30 Przywitanie „Sztafety” w Wieliczce
14 maja
9:00 1,5 h Wieliczka - Kopalnia Soli w Wieliczce Bieg 2
10:30 1 h Wieliczka – Kraków Główny Kolej 18
12:00 0.5 h Kraków Główny - Politechnika Krakowska Przemarsz 1
12:30 1 h Politechnika Krakowska – Kopiec Kościuszki Rower 8
13:30 1,5 h Kraków - Chrzanów Konwój 58
15:00 2 Chrzanów – Chorzów, Park Chorzowski Rower 41
17:00 15 min Przywitanie „Sztafety” w Katowicach postój
17:15 0,5 h Katowice – Park Chorzowski Rower 5
17:30 0,5 h Bieg przełajowy - promuj się aktywnie Bieg 5
15 maja
9:00 2 h Park Chorzowski - Gliwice Rower 26
11:00 45 min Gliwice – Strzelce Opolskie Konwój 41
11:45 15 min Strzelce Opolskie postój
12:00 1,5 h Strzelce Opolskie - Opole Rower 35
13:30 0,5 h Miasto Opole – Stadion Żużlowy Rower 5
14.00 0,5 h Stadion Żużlowy – Campus Politechniki Bieg 5
15:00 0,5 h Campus PO - Rynek Miasta Rower 5
15:30 Przywitanie „Sztafety” w Opolu
16 maja
9:00 1,5 h Opole – rzeka Odra - Dobrzeń Spływ Barką 15
10:30 1,5 h Dobrzeń – Brzeg Rower 32
12:00 15 min Brzeg postój
12:15 45 min Brzeg - Oława Rower 17
13:00 15 min Oława postój
13:15 1,5 h Oława - Wrocław Rower 26
15:00 0,5 h Miasto Wrocław – Rynek we Wrocławiu Rower 6
16:00 Przywitanie „Sztafety” we Wrocławiu
16:30 0.5 h Rynek – Przystań na wyspie piasek Bieg 1
17:00 1,5 Wyspa Piasek – wybrzeże Wyspiańskiego Kajak 3
18:30 1 Wybrzeże Wyspiańskiego – Hotel GEM Bieg 3
17 maja
6:00 2 h Wrocław - Leszno Konwój 98
9:00 Przywitanie „Sztafety” w Lesznie
9:30 0,5 h Rynek w Lesznie - PWSZ Leszno Bieg 2
10:00 2 PWSZ Leszno - Racot Lot Balonem 30
12:00 1,5 h Racot - Śrem Rower 25
13:30 3,5 h Śrem - rzeka Warta - Poznań Łódź motorowa 50
17:00 Sztafeta dopływa pod Politechnikę P-ńską
17:30 Przywitanie „Sztafety” w Poznaniu Przekazanie flagi
18 maja
11:30 0,5 h Przystań wioślarska – Most. Św. Rocha Ósemka wioślarska 5
11:30 0,5 h Most. Św. Rocha – plac Kolegiacki Bieg 2
11:45 0,5 h Plac Kolegiacki - Stary Rynek Bieg 2
11:50 Stary Rynek – pl. Wolności – ul. Św. Marcina Bieg 2
13:00 0,5 h Colegium Altum Bieg po schodach
12:17 Colegium Altum Zjazd Tyrolski
13:45 Colegium Altum – granice miasta Harleye 5
12:20 1 h Tor regatowy Malta - Lednica Harleye 36
15:30 3 h Lednica – Piła Konwój 100
19:00 15 min Przywitanie „Sztafety” w Pile Przekazanie flagi
19:15 5 min Przejazd do centrum miasta Rowery, motocykle 3
19:20 10 min Runda Honorowa na Placu Zwycięstwa Rowery 1
19:30 5 min Stadion MOSiR Paralotnia 3
19:35 5 min Tor motocrossowy TM „Cross-ATV” Motcrossy, quady 2
19:40 20 min Tor żużlowy KS Speedway Polonia Piła Motocykle żużlowe 2
20.00 „Złota mila AZS” Bieg 1,6
19 maja
8:30 Przyjazd sztafety do PWSZ Piła Konwój
9:00 6 h Piła - Chojnice Rower 95
15:00 0,5 h Chojnice postój
15:30 4 h Chojnice - Kościerzyna Rower 65
19:30 45 min Kościerzyna - Żukowo Konwój 38
20:15 1,5 h Żukowo - Gdańsk Rower 21
21:45 Przywitanie „Sztafety” w Gdańsku
20 maja
10:00 1 h Obiekty AWF – Gdańsk Jelitkowo Nordic Walking 5
11:00 1 h Molo Gdańsk Zaspa – Gdańsk Główny Żaglówka 10
12:00 1 h Gdańsk Stare Miasto – ul. Długa Przemarsz 3
13:00 3 h Gdańsk - Bydgoszcz Konwój 160
16:00 1 h Wyścig Smoczych Łodzi „Smocze Łodzie” 3
18:30 0,5 h Campus WSG - Akademiki UKW Bieg 10
18:00 Przybycie „Sztafety” do Bydgoszczy
21 maja
7:30 3,5 h Bydgoszcz - Ciechocinek Konwój 76
8:45 15 min Ciechocinek postój
9:00 3 h Ciechocinek - Włocławek Rower 38
11:55 5 min Włocławek - Studencki szpaler Rower
12:00 Przyjazd sztafety
powitanie przez pp. Rektora i Prezydenta Miasta
12:10 Podpisanie jubileuszowej flagi sztafety
13:00 Sztafeta wahadłowa dla studentów Bieg
13:30 Pożegnanie uczestników sztafety Rower
15:30 2 h Włocławek - Zgierz Konwój 97
17:30 45 min Zgierz - Łódź Rower 13
18:15 Przywitanie „Sztafety” w Łodzi
16:30 1 h Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Bieg 13
17:30 Zakończenie Biegu
22 maja
9:00 1,5 h Łódź – Skierniewice Konwój 62
10:30 2 h Skierniewice - Żyrardów Rower 26
12:30 2,5 Żyrardów - Piastów Rower 35
15:00 1 h Piastów postój 16
16:00 1 h Piastów - Warszawa Rowery 16
17:00 Warszawa Pałac Kultury i Nauki ZAKOŃCZENIE
Razem: 1921,6 kilometrów
|
|
| | | |
|
| 2009-05-10, 23:41
2009-05-10, 08:43 - Dalija napisał/-a:
SZTAFETA PRZEZ POLSKĘ
Godzina Czas Wydarzenie Środek lokomocji
12 maja km
3:00 2,5 h Wyjazd z Cieszyna do Zawoi (Babia Góra) Konwój 110km
5:30 2,5 h Krowiarki – Babia Góra Marszobieg 10
8:00 Szczyt Babiej Góry
8:30 2,5 Babia Góra - Krowiarki Marszobieg 10
11:00 2 h Zawoja – Ustroń Konwój 100
13:00 45 m Ustroń – Cieszyn Rower 16
13:45 0,5 h Granice Miasta Cieszyna – Rynek Rower 5
14:10 Przywitanie „Sztafety” w Cieszynie
14:30 0,5 h Rynek – Campus Uniwersytetu Śląskiego Bieg 2
17:00 0,5 h Campus Uniwersytetu Śląskiego Na byle czym 2
13 maja
10:00 2,5 h Cieszyn – Bielsko-Biała Rower 40
13:00 1 h Bielsko-Biała – Wadowice Konwój 40
14:00 15 min Wadowice postój
14:15 2 h Wadowice - Skawina Konwój 35
16:30 15 min Skawina postój
16:45 40 min Skawina - Wieliczka Konwój 22
17:30 Przywitanie „Sztafety” w Wieliczce
14 maja
9:00 1,5 h Wieliczka - Kopalnia Soli w Wieliczce Bieg 2
10:30 1 h Wieliczka – Kraków Główny Kolej 18
12:00 0.5 h Kraków Główny - Politechnika Krakowska Przemarsz 1
12:30 1 h Politechnika Krakowska – Kopiec Kościuszki Rower 8
13:30 1,5 h Kraków - Chrzanów Konwój 58
15:00 2 Chrzanów – Chorzów, Park Chorzowski Rower 41
17:00 15 min Przywitanie „Sztafety” w Katowicach postój
17:15 0,5 h Katowice – Park Chorzowski Rower 5
17:30 0,5 h Bieg przełajowy - promuj się aktywnie Bieg 5
15 maja
9:00 2 h Park Chorzowski - Gliwice Rower 26
11:00 45 min Gliwice – Strzelce Opolskie Konwój 41
11:45 15 min Strzelce Opolskie postój
12:00 1,5 h Strzelce Opolskie - Opole Rower 35
13:30 0,5 h Miasto Opole – Stadion Żużlowy Rower 5
14.00 0,5 h Stadion Żużlowy – Campus Politechniki Bieg 5
15:00 0,5 h Campus PO - Rynek Miasta Rower 5
15:30 Przywitanie „Sztafety” w Opolu
16 maja
9:00 1,5 h Opole – rzeka Odra - Dobrzeń Spływ Barką 15
10:30 1,5 h Dobrzeń – Brzeg Rower 32
12:00 15 min Brzeg postój
12:15 45 min Brzeg - Oława Rower 17
13:00 15 min Oława postój
13:15 1,5 h Oława - Wrocław Rower 26
15:00 0,5 h Miasto Wrocław – Rynek we Wrocławiu Rower 6
16:00 Przywitanie „Sztafety” we Wrocławiu
16:30 0.5 h Rynek – Przystań na wyspie piasek Bieg 1
17:00 1,5 Wyspa Piasek – wybrzeże Wyspiańskiego Kajak 3
18:30 1 Wybrzeże Wyspiańskiego – Hotel GEM Bieg 3
17 maja
6:00 2 h Wrocław - Leszno Konwój 98
9:00 Przywitanie „Sztafety” w Lesznie
9:30 0,5 h Rynek w Lesznie - PWSZ Leszno Bieg 2
10:00 2 PWSZ Leszno - Racot Lot Balonem 30
12:00 1,5 h Racot - Śrem Rower 25
13:30 3,5 h Śrem - rzeka Warta - Poznań Łódź motorowa 50
17:00 Sztafeta dopływa pod Politechnikę P-ńską
17:30 Przywitanie „Sztafety” w Poznaniu Przekazanie flagi
18 maja
11:30 0,5 h Przystań wioślarska – Most. Św. Rocha Ósemka wioślarska 5
11:30 0,5 h Most. Św. Rocha – plac Kolegiacki Bieg 2
11:45 0,5 h Plac Kolegiacki - Stary Rynek Bieg 2
11:50 Stary Rynek – pl. Wolności – ul. Św. Marcina Bieg 2
13:00 0,5 h Colegium Altum Bieg po schodach
12:17 Colegium Altum Zjazd Tyrolski
13:45 Colegium Altum – granice miasta Harleye 5
12:20 1 h Tor regatowy Malta - Lednica Harleye 36
15:30 3 h Lednica – Piła Konwój 100
19:00 15 min Przywitanie „Sztafety” w Pile Przekazanie flagi
19:15 5 min Przejazd do centrum miasta Rowery, motocykle 3
19:20 10 min Runda Honorowa na Placu Zwycięstwa Rowery 1
19:30 5 min Stadion MOSiR Paralotnia 3
19:35 5 min Tor motocrossowy TM „Cross-ATV” Motcrossy, quady 2
19:40 20 min Tor żużlowy KS Speedway Polonia Piła Motocykle żużlowe 2
20.00 „Złota mila AZS” Bieg 1,6
19 maja
8:30 Przyjazd sztafety do PWSZ Piła Konwój
9:00 6 h Piła - Chojnice Rower 95
15:00 0,5 h Chojnice postój
15:30 4 h Chojnice - Kościerzyna Rower 65
19:30 45 min Kościerzyna - Żukowo Konwój 38
20:15 1,5 h Żukowo - Gdańsk Rower 21
21:45 Przywitanie „Sztafety” w Gdańsku
20 maja
10:00 1 h Obiekty AWF – Gdańsk Jelitkowo Nordic Walking 5
11:00 1 h Molo Gdańsk Zaspa – Gdańsk Główny Żaglówka 10
12:00 1 h Gdańsk Stare Miasto – ul. Długa Przemarsz 3
13:00 3 h Gdańsk - Bydgoszcz Konwój 160
16:00 1 h Wyścig Smoczych Łodzi „Smocze Łodzie” 3
18:30 0,5 h Campus WSG - Akademiki UKW Bieg 10
18:00 Przybycie „Sztafety” do Bydgoszczy
21 maja
7:30 3,5 h Bydgoszcz - Ciechocinek Konwój 76
8:45 15 min Ciechocinek postój
9:00 3 h Ciechocinek - Włocławek Rower 38
11:55 5 min Włocławek - Studencki szpaler Rower
12:00 Przyjazd sztafety
powitanie przez pp. Rektora i Prezydenta Miasta
12:10 Podpisanie jubileuszowej flagi sztafety
13:00 Sztafeta wahadłowa dla studentów Bieg
13:30 Pożegnanie uczestników sztafety Rower
15:30 2 h Włocławek - Zgierz Konwój 97
17:30 45 min Zgierz - Łódź Rower 13
18:15 Przywitanie „Sztafety” w Łodzi
16:30 1 h Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Bieg 13
17:30 Zakończenie Biegu
22 maja
9:00 1,5 h Łódź – Skierniewice Konwój 62
10:30 2 h Skierniewice - Żyrardów Rower 26
12:30 2,5 Żyrardów - Piastów Rower 35
15:00 1 h Piastów postój 16
16:00 1 h Piastów - Warszawa Rowery 16
17:00 Warszawa Pałac Kultury i Nauki ZAKOŃCZENIE
Razem: 1921,6 kilometrów
|
Dalija czy jest jakiś wątek gdzie nie wstawiłaś tego planu? :D |
|
| | | |
|
| 2009-05-11, 21:56 Maraton Rowerowy
LINK: http://www.pd.choszczno.biz/news.php | Witam
w dniach 9-10 chyba pierwszy raz ktoś z TEAMU-u wziął udział w maratonie rowerowym.
Dystans 301 km - 15:33:29 godzin w siodełku. Czas nie jest rewelacyjny ale start był na tandemie i to pierwsze zawody tego sprzętu
"Bo w tandemie siła drzemie" relacja w najbliższych dniach |
|
| | | |
|
| 2009-05-13, 08:30
Wracajac do maritum , do tematu tego watku - kto startuje w Lodzi?
Spotykamy sie w sobote wieczorem na Pasta Party w jakims charakterystycznym miejscu?
Biegl ktos w ubieglym roku i moze cos opowiedziec o trasie i organizacji? |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2009-05-15, 21:19 spotkanie TEAMu na pasta party
|
| | | |
|
| 2009-05-16, 21:30
Kluseczko, bylem na Pasta Party o 18, potem jeszcze dwukrotnie zagladalem ale Cie nie spotkalem. |
|
| | | |
|
| 2009-05-17, 14:09 Sielpia
Melduję 6 miejsce w open i 4 w wiekowej M30 |
|