Działoszyn, VII Działoszyńska Dziesiątka | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Wyry k.Mikołowa, III Bieg Wyrski | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Wieruszów, IV Uliczne Biegi Wierusza | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Strzebiń, Bieg Św Urbana | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Blachownia, Przełajowa Ósemka im.Zdzisława Nowaka | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Gaszyn, VII Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego w Nordic Walking | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Biała k.Opola, I Mistrzostwa Ziemi Opolskiej i LZS | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Oława, II Zaodrzańska Agrafka | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Osielsko, Puchar Polski i MP w Nordic Walking | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Koszwice, 7 Marsz Nordic Walking w Koszwicach | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Zajączki Drugie, XI Bieg Zajączkowski | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Toszek k.Gliwic, II Bieg o Złotą Kaczkę | 2016 | dyscyplina spoza zakresu |
Wiączyń Dolny, V Majowy Piknik Sportowy | 2015 | dyscyplina spoza zakresu |
Toszek, I Bieg o Złotą Kaczkę | 2015 | dyscyplina spoza zakresu |
Zamek Ogrodzieniec, II Bieg Zdobywców Orlich Gniazd | 2015 | dyscyplina spoza zakresu |
Koszwice, VI Marsz Nordic Walking w Koszwicach | 2015 | dyscyplina spoza zakresu |
Kościelisko, Biathlonowy Nordic Walking | 2015 | dyscyplina spoza zakresu |
Polanica Zdrój, Puchar Polski Nordic Walking | 2015 | dyscyplina spoza zakresu |
Brzeszcze, III Bieg o Złote Gacie | 2013 | dyscyplina spoza zakresu |
Gaszyn, IV Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego Nordic Walking | 2013 | dyscyplina spoza zakresu |
Polanica Zdrój, V Mistrzostwa Polski w Nordic Walking | 2013 | dyscyplina spoza zakresu |
Dąbrowa Górnicza, II Bieg Walentynkowy | 2013 | dyscyplina spoza zakresu |
Wodzisław Śląski, VI Bieg Twardziela | 2011 | dyscyplina spoza zakresu |
Gaszyn, II Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego Nordic Walking | 2011 | dyscyplina spoza zakresu |
Brzeszcze, I Bieg o Złote Gacie | 2011 | dyscyplina spoza zakresu |
Mysłowice, IV Festiwal Spełnionych Marzeń | 2011 | dyscyplina spoza zakresu |
Brzeszcze, Światowy Dzień Marszu 2010 pod Patronatem TAFISA | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Brenna, Puchar Śląska Spokey Nordic Walking | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Koszęcin, Puchar Śląska Spokey Nordic Walking | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Złoty Stok, Puchar Śląska Spokey Nordic Walking | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Ornontowice k.Knurowa, Puchar Śląska Spokey Nordic Walking 2010 | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Brenna, Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking Brenna 2010 | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Gaszyn, 1 Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego Nordic Walking | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Gogolin, Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Nordic Walking | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Brenna, II Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Chorzów, Silesia Eco Run - Powitanie Wiosny | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Tychy, XIII Perła Paprocan | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Tychy, Puchar Śląska Spokey Nordic Walking | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Mysłowice - Wesoła, III Bieg Spełnionych Marzeń | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Gniezno, II Mistrzostwa Polski w Nordic Walking | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Czeladź, Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź z Okazji Dnia Niepodległości | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Węgierska Górka, XII Cross Beskidzki | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Janów, I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w Nordic Walking | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Łódź, Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych 2011 | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Dobrodzień, II Marsz Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości | 2010 | dyscyplina spoza zakresu |
Łódź - Arturówek, Karnak Cup 2009 | 2009 | dyscyplina spoza zakresu |
Jedlicze, Karnak Cup 2009 | 2009 | dyscyplina spoza zakresu |
Łódź - Arturówek, Karnak Cup 2009 | 2009 | dyscyplina spoza zakresu |