Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [7]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
waldek71
Pamiętnik internetowy
dottori corrono opole

waldemar kołodziej
Urodzony: 1971-06-25
Miejsce zamieszkania: górki
2 / 11


2015-05-06

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
włochy (czytano: 1292 razy)



Dzisiaj mam dzień regeneracji, jedyny w tygodniu dzień bez aktywno¶ci fizycznej. I chociaż za oknem widzę deszcz i kałuże, to ciężko spokojnie wysiedzieć w pracy.
Zim± podczas dwukrotnych wyjazdów narciarskich przykładnie biegałem po pagórkach Tesero i Predazzo, chociaż temperatura dochodziła do -15 stopni. I zauważyłem pewn± prawidłowo¶ć. Otóż, kwestia psów. Nie żebym miał jakie¶ złe do¶wiadczenia z psami jako runner, ale zawsze jaki¶ Azor się zainteresuje. Natomiast tam eony mijanych psów olewały mnie na tyle bezczelnie, że równie dobrze mógłbym bezpiecznie biegać z napisem "nienawidzę zawszonych kundli"- po psiemu rzecz jasna. Inna sprawa to ludzie. Chodniki we włoskich miejscowo¶ciach, jeżeli s±, to s± raczej w±skie. Na kilkana¶cie treningów raz, jeden raz! przechodzień raczył mnie przepu¶cić. W tym przypadku w meczu Polska-Włochy 20:1.
Raczej jestem italianofilem, a już na pewno jestem lekarzem. St±d nazwa nieformalnego klubu towarzyskiego biegaj±cych lekarzy- DOTTORI CORRONO OPOLE, czyli biegaj±cy lekarze z Opola (i okolic). Na razie członków jest dwóch: ja i moja Gabrysia (czyli żona).
Chętnych oczywi¶cie zapraszam- tel. 601493239.

Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicy

Dodaj komentarz do wpisu







 Ostatnio zalogowani
Bystry1983
16:49
biegacz54
16:29
Arni
16:10
malkon99
15:59
StaryCop
15:39
MarcinMC
15:31
pala
14:55
młodyorzech
14:19
lukasz_luk
13:55
Gapiński Łukasz
13:12
chris_cros
13:02
Paw
12:57
rolkarz
12:54
SlawekZd
12:43
Spychalski
12:30
patryktherunner
12:23
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |