| 2003-05-31 | Czechy, Andrzej Karlak Hrabovsky Maraton | [html] |
| 2003-05-31 | Hrabowsko- Czechy, Organizator Hrabowsky Maraton | [html] |
| 2003-05-31 | Kowalewo Pomorskie, Mariusz Gutkowski IX Ogólnopol.Bieg Uliczny | [html] |
| 2003-05-31 | Toruń, Miłosz Michalski Maraton Toruński | [html] |
| 2003-05-31 | Sianów, Anna Andrzejewska Bieg o Puchar Burmistrza | [html] |
| 2003-05-30 | Polanów, Anna Andrzejewska IV Bieg Polan | [html] |
| 2003-05-29 | Warszawa, Maria ¦wierczyńska Puchar Warszawy | [html] |
| 2003-05-25 | Bukowno, Organizator PucharBurmistrza Bukowna | [html] |
| 2003-05-25 | Mińsk Mazowiecki, Andrzej Karlak VIIIMazowiecka Piętnastka | [html] |
| 2003-05-25 | Janowiec Wlkp., Tomasz Majewski XV Biegi im. T. Hopfera | [html] |
| 2003-05-24 | Koszalin, Organizator Bieg 12 Godzinny | [html] |
| 2003-05-24 | Bukowa, Andrzej Karlak XI Półmaraton ¦więtokrzys | [html] |
| 2003-05-21 | Warszawa, Maria ¦wierczyńska Grand Prix Woli (1) | [html] |
| 2003-05-21 | Warszawa, Andrzej Karlak XV Wolski Bieg Przełajowy | [html] |
| 2003-05-18 | Warszawa, Andrzej Karlak I Praski Bieg ku Słońcu | [html] |
| 2003-05-18 | Ciechanów, Zenon Lewandowski XVIII GP Ciechanowa (5) | [html] |
| 2003-05-17 | Wejherowo, Anna Andrzejewska Biegi Jakuba Wejhera | [html] |
| 2003-05-17 | Chyrowa, Jarosław Gniewek III MP w Biegach Górskich | [html] |
| 2003-05-17 | Wałbrzych, Andrzej Karlak IX Nocny PóŁmaraton | [html] |
| 2003-05-17 | Grajewo, Wiesław Jerulank V Bieg Wilka | [html] |
| 2003-05-17 | Ryga-Łotwa, Gunars Akerbergs XIII Riga Marathon | [html] |
| 2003-05-17 | My¶libórz, Anna Andrzejewska XIV Bieg na 10 km | [html] |
| 2003-05-16 | Opole, Katarzyna Piec Setka z Hakiem | [html] |
| 2003-05-11 | Łomża, Organizator III GP Łomży, edycja 1 | [html] |
| 2003-05-11 | Straconka, Jarosław Gniewek VII Bieg Magórki | [html] |
| 2003-05-11 | Ostrołęka, Organizator X Półmaraton Kurpiowski | [html] |
| 2003-05-10 | Białołęka, Andrzej Karlak III Białołęcki Bieg Ulicz | [html] |
| 2003-05-10 | Kraków, Wojtek Szumilas II Cracovia Maraton | [html] |
| 2003-05-10 | Olesno, Organizator IX Biegi Pokoju | [html] |
| 2003-05-10 | Sławno, Ireneusz Zagrodzki VII Bieg ¦więców | [html] |
| 2003-05-10 | Gorzów Wlkp. , Krzysztof Grzybowski XII Bieg Słowiański | [html] |
| 2003-05-08 | Warszawa, Maria ¦wierczyńska Puchar Warszawy 2003 | [html] |
| 2003-05-04 | Pszczew, Andrzej Karlak XX Pszczewski Półmaraton | [html] |
| 2003-05-03 | Brzeg Dolny, Wacław Mazur Bieg Chemika | [html] |
| 2003-05-03 | Warszawa, Andrzej Karlak Bieg Konstytucji 3 Maja | [html] |
| 2003-05-03 | Żywiec, Jarosław Gniewek Bieg na Grojec | [html] |
| 2003-05-03 | Ostrava, Andrzej Karlak II Sokolsky maraton | [html] |
| 2003-05-03 | Gorzów Wlkp., Krzysztof Grzybowski IVBieg Konstytucji 3 Maja | [html] |
| 2003-05-03 | Otwock, Andrzej Karlak Półmaraton Otwocki | [html] |
| 2003-05-03 | Ruda ¦l±ska, August Jakubik V Bieg 12-godzinny | [html] |
| 2003-05-03 | Czarna D±brówka, A.Andrzejewska/G.Lipiński XIII Bieg Orłów | [html] |
| 2003-05-02 | Węgorzewo, Andrzej Karlak III Półmaraton Węgorza | [html] |
| 2003-05-01 | Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak II Maraton Rekreacyjny | [html] |
| 2003-05-01 | Koszalin, Arkadiusz Kozak I Bieg Wenedów | [html] |
| 2003-05-01 | Krapkowice, Małgorzata Meisner Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży | [word] |
| 2003-05-01 | Bielsko-Biała, Jarosław Gniewek VII Bieg Beskidzki | [html] |
| 2003-05-01 | Murowana Go¶lina , Dominik Kowal VII Bieg Rekreacyjny | [html] |
| 2003-05-01 | Murowana Go¶lina, Dominik Kowal VII Bieg Zielone Wzgórza | [html] |
| 2003-05-01 | Krapkowice, Hieronim Olejniczak XXI Bieg Uliczny | [html] |