Już 8 maja w sklepach Intersport rusza akcja Reebok "Buty na stopy". Spotkaj się z ekspertem biegowym Reebok i kup po promocyjnej cenie niezawodne buty do biegania, dopasowane do Twojej stopy. Akcja potrwa do 6 czerwca.
Spotkanie z ekspertem, który doradzi w doborze buta i udzieli cennych wskazówek treningowych to nie wszystko. Przy zakupie jednego z sze¶ciu modeli butów Reebok Premier Running objętych promocj±, możesz liczyć na 15% rabatu. Dodatkowo otrzymasz jeszcze wybrany gratis - koszulkę lub zestaw czapeczka + skarpetki.
Modele objęte promocj± to:
- Premier SF Chase (męski, dwa warianty kolorystyczne);
- Premier SF Ultra KFS VII (męski);
- Premier Verona KFS II (damski i męski);
- Premier Road Supreme (damski).
Eksperci biegowi Reebok to wyselekcjonowana grupa wybitnych trenerów, biegaczy i sportowców z całego kraju. W sklepach Intersport dostępni będ± m.in. Aniela Nikiel, Grażyna Syrek, Grzegorz Głogosz i Zbigniew Nadolski.
Eksperci biegowi Reebok będ± dostępni 5 dni w tygodniu w godzinach 15-20, a w weekendy w godzinach 12-19. Poniżej lista sklepów Intersport objętych promocj±:
1) CH Zakopianka, Kraków, ul. Zakopiańska 62;
2) CH Galeria Krakowska, Kraków, ul. Pawia 5;
3) CH Sfera, Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5;
4) CH Arkadia, Warszawa, al. Jana Pawła II 82;
5) CH Złote Tarasy, Warszawa, ul. Złota 59;
6) CH Manufaktura, ŁódĽ, ul. J.Karskiego 5;
7) CH Stary Browar, Poznań, ul. Półwiejska 32;
8) CH Pestka, Poznań, al. Solidarno¶ci 47;
9) CH Galeria Bałtycka, Gdańsk, al. Grunwaldzka 141;
10) CH Wzgórze, Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 4;
11) CH Focus Park, Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47;
12) CH Silesia City Center, Katowice, ul. Chorzowska 109a
Zapraszamy do sklepów Intersport w dniach 8 maja - 6 czerwca. Więcej informacji na platformie www.reerun.pl.
|