Prowadzona przez nasz portal Liga ASICS pędzi już pełn± par±. Z 95 biegów, które na dzień dzisiejszy bior± udział w Lidze odbyło się 51 - wygl±da więc na to, że jeste¶my na półmetku! To wystarczaj±co, by we wszystkich klasyfikacjach ukształtowały się czołówki, ale nie za póĽno, by jeszcze podj±ć rękawicę rywalizacji w tych klasyfikacjach, które nie wymagaj± udziału uczestników od samego pocz±tku sezonu (najaktywniejszy oraz najtwardszy zawodnik).
Wiele wskazuje na to, że najbliższe dwa weekendy (13-14 czerwca oraz 20-21 czerwca) mog± przynie¶ć duże zmiany w klasyfikacjach, gdyż na te terminy przypada niezwykła kumulacja imprez. W najbliższ± sobotę i niedzielę odbędzie się 5 biegów należ±cych do Ligi ASICS (Półmaratony w Kietrzu, Rudawie, Grodzisku Wielkopolskim oraz Korycinie, i bieg na 10 km w Sulejówku), natomiast za tydzień aż 10 imprez (100 km w Boguszowie-Gorcach, Visegrad Maraton oraz Maraton Ekologiczny w Lęborku, Półmaraton Unisławski, bieg na dystansie 12 km w Istebnej oraz 10 km w Radomiu, Elbl±gu, Namysłowie, Legionowie, i Bukownie)
Można więc zdobyć kolejne punkty, i wiele więc może się jeszcze zmienić !!!
Korzystaj±c z okazji prezentujemy aktualnych liderów wszystkich klasyfikacji, i trzymamy za nich kciuki (oraz oczywi¶cie za wszystkich, który depcz± liderom po piętach):
Klasyfikacja Najrówniejszy Biegacz (prestiżowa)
1 | | Włodzimierz Skiba (wskiba1) - 149 pkt |
2 | | Kazimierz Majna (kmajna) - 180 pkt |
3 | | Marek Górny (keram) - 183 pkt |
Klasyfikacja Najtwardszy Biegacz (prestiżowa)
1 | | Stanisław-Adam Olbry¶ (Stanlej) - 493.782 km |
2 | | Zenon Bobryk (seos12389) - 393.168 km |
3 | | Marek Górny (keram
) - 370.566 km |
Klasyfikacja Punktowa (prestiżowa)
1 | | Krzysztof Mazur (emka64) - 40 pkt |
2 | | Zenon Bobryk
(seos12389) - 57 pkt |
3 | | Marek Górny (keram) - 61 pkt |
Klasyfikacja Najaktywniejszy Biegacz
1 | | Zenon Bobryk (seos12389) - 20 startów 393.168 km |
2 | | Stanisław-Adam Olbry¶ (stalnej) - 18 startów 493.782 km |
3 | | Marek Górny (keram) - 14 startów 370.566 km |
Klasyfikacja Masowy Biegacz
1 | | Beata Jusińska (beata.beata) - 9023 pkt |
2 | | Marek Pytkowski (keram56) - 8555 pkt |
3 | | Piotr Krawczyk
(Diki) - 8555 pkt |
Klasyfikacja Kameralny Biegacz
1 | | Zenon Bobryk (seos12389) - 566 pkt |
2 | | Marek Górny (keram) - 770 pkt |
3 | | Mariusz Kurzajczyk (Mirza) - 772 pkt |
Klasyfikacja Taktyczny Biegacz
1 | | Kazimierz Majna (kmajna) - 354.5 pkt |
2 | | Krzysztof Mazur (Emka64) - 500 pkt |
3 | | Zenon Bobryk (seos12389) - 537 pkt |
Klasyfikacja Najszybszy Biegacz - 10 km
1 | | Piotr Bętkowski (benek) - 01:54:18 |
2 | | Adam Niemyt (Ad@M89) - 02:03:25 |
3 | | Marek Foksa (176fm) - 02:04:12 |
Klasyfikacja Najszybszy Biegacz - Półmaraton
1 | | Norbert Jachymczyk
(Norbert) - 04:08:33 |
2 | | Zbigniew Cie¶lik (zbyszek56) - 04:08:36 |
3 | | Adam Le¶niak
(1Adam) - 04:16:32 |
Klasyfikacja Najszybszy Biegacz - Maraton
1 | | Henryk Chudy (henrykchudy) - 09:19:36 |
2 | | Przemysław Piechowiak (P.P.)- 09:30:46 |
3 | | Przemysław Torłop (maratonczyk) - 10:06:48 |
|