|
METRYKA WATKU DYSKUSYJNEGO | Dyscyplina | | Status | Wątek aktywny ogólnodostępny | Multi-Forum | ZiMNaR Polska | Wątek założył | Radom (2009-12-02) | Ostatnio komentował | KRIS (2013-02-15) | Aktywnosc | Komentowano 151 razy, czytano 1357 razy | Lokalizacja | | Podpięte zawody | II ZIMNAR w Katowicach II ZiMNaR,Etap IV IV Warszawski ZiMNaR III Etap II Zimowy Maraton Na Raty X Zimowy Maraton Na Raty II ZIMNAR w Katowicach II Zimowy Maraton Na Raty II ZiMNaR,Etap EXTRA X Zimowy Maraton Na Raty II ZiMNaR, Etap III IV Warszawski ZiMNaR Etap 2 II Zimowy Maraton Na Raty II ZIMNAR w Katowicach X Zimowy Maraton Na Raty II Zimowy Maraton Na Raty II ZIMNAR w Katowicach IV Warszawski ZiMNaR Etap VI II ZiMNaR,Etap VII X Zimowy Maraton Na Raty II ZIMNAR w Katowicach II Zimowy Maraton Na Raty II ZiMNaR 2010, Etap II X Zimowy Maraton Na Raty II ZiMNaR,Etap VI IV Warszawski ZiMNaR Etap V II ZIMNAR w Katowicach II Zimowy Maraton Na Raty X Zimowy Maraton Na Raty II Zimowy Maraton Na Raty IV warszawski ZiMNaR Etap 1 II ZIMNAR w Katowicach II ZiMNaR 2010, Etap I X Zimowy Maraton Na Raty II Zimowy Maraton Na Raty II ZiMNar,Etap V II ZIMNAR w Katowicach IV Warszawski ZiMNaR Etap IV X Zimowy Maraton Na Raty IV Warszawski ZiMNaR Uroczyste Rozpoczęcie
| Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 | POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH
| | | | |
| 2010-02-07, 21:57 Wyniki
Dodaliśmy wyniki 5 etapu. Przysłał Janusz Szafarczyk. |
| | | | | |
| 2010-02-14, 18:23 etap VI-wyniki
Trasa fatalna,ślisko i grząsko po nocnych opadach śniegu,służby drogowe zaspały.
Frekfencja przeciętna,klasyfikacje praktycznie ustalone.
Oto wyniki etapu nr VI :
II ZIMNAR , ETAP VI
Dobrodzień : 14.02.2010 ; godz.13.30 (Nordic Walking) i 14.00 (Bieg)
Dystans 6 km,start/meta Stadion Miejski
Miejsce NR Startowy Nazwisko i Imię Rodzaj czas generalnie
1 619 Zembroń Mariusz B 00:24:46
2 646 Grabowski Jarosław B 00:24:57
3 616 Hehnel Dawid B 00:25:06
4 600 Szafarczyk Janusz B 00:25:35
5 589 Szwed Krzysztof B 00:25:41
6 618 Sikora Grzegorz B 00:26:50
7 602 Kolisz Andrzej B 00:27:56
8 617 Pędziwiatr Robert B 00:29:12
9 608 Brol Krzysztof B 00:29:12
10 630 Norman Maciej B 00:29:45
11 591 Markowski Zbigniew B 00:30:32
12 593 Koprek Edmund B 00:30:58
13 638 Dziedzic Edward B 00:31:04
14 597 Pacan Krzysztof B 00:31:06
15 595 Kubisz Dorota B 00:31:15
16 596 Kubisz Tomasz B 00:31:15
17 603 Kurtz Joachim B 00:33:11
18 605 Bysiec Czesław B 00:33:12
19 627 Kobierski Mariusz B 00:34:13
20 604 Koj Piotr B 00:34:27
21 623 Musiał Janina B 00:36:29
22 624 Grabiński Tomasz B 00:36:30
23 (1) 636 Imiełowski Bolesław NW 00:48:40
24 (2) 642 Miozga Renata NW 00:50:23
25 (3) 598 Szafarczyk Anna NW 00:51:43
26 (4) 643 Miozga Jessika NW 00:51:43
27 (5) 610 Koj Lidia NW 00:51:45
28 (6) 612 Steinert Irena NW 00:53:12
29 (7) 632 Bysiec Irena NW 00:53:40
30 (8) 613 Szafarczyk Wiktoria NW 00:54:33
31 (9) 629 Szafarczyk Alicja NW 00:54:34
32 (10) 644 Kaczmarek Alfred NW 00:57:39
33 (11) 649 Gregotowicz Lidia NW 00:59:32
34 (12) 639 Lisiecka-Dziedzic Ewa NW 00:59:49
35 (13) 635 Imiełowska Helena NW 01:03:15
STATYSTYKA :
a) startujących 35
w tym :
a) Biegacze : 22, w tym Kobiet 2
b) Nordic Walking : 13, w tym Kobiet 11
c) Kobiet Razem : 13
d) średnia wieku w latach : 40,80
e) średnia na 1 km : 6 min 32 sekund
f) temperatura : -1 stopień,fatalna trasa (grząska po nocnych opadach śniegu i bardzo śliska)
|
| | | | |
| | | | | |
| 2010-02-14, 18:25 Klasyfikacja po 6-ciu etapach -Biegacze
r-k wg rzodzaju NR Startowy Nazwisko i Imię czas generalnie
1 619 Zembroń Mariusz 02:22:41
2 616 Hehnel Dawid 02:27:49
3 589 Szwed Krzysztof 02:29:00
4 600 Szafarczyk Janusz 02:29:58
5 618 Sikora Grzegorz 02:33:49
6 617 Pędziwiatr Robert 02:51:27
7 597 Pacan Krzysztof 03:01:24
8 595 Kubisz Dorota 03:04:53
9 596 Kubisz Tomasz 03:04:53
10 605 Bysiec Czesław 03:08:34
11 603 Kurtz Joachim 03:10:04
12 604 Koj Piotr 03:13:40
13 591 Markowski Zbigniew 03:19:32
14 623 Musiał Janina 03:32:17
|
| | | | | |
| 2010-02-14, 18:27 wyniki po 6-ciu etapach - Nordic Walking
1 610 Koj Lidia 05:06:15
2 613 Szafarczyk Wiktoria 05:09:49
4 598 Szafarczyk Anna 05:13:23
3 612 Steinert Irena 05:14:46
|
| | | | | |
| 2010-02-14, 22:09
A to ekipa VI ZIMNARA Dobrodzień |
| | | | | |
| 2010-02-14, 22:10
Choć jak to mówią zawsze się znajdzie jakiś łoś... ;) |
| | | | | |
| 2010-02-14, 22:12
Zwycięzca i Lider ZOMNARA Dobrodzień - nasz kosmiczny Marusz Z. ;) |
| | | | |
| | | | | |
| 2010-02-14, 22:13
oraz Liderka - Dorota Kubisz |
| | | | | |
| 2010-02-14, 22:16
Po VI Etapach Szwecja - NIemcy: 7:5 |
| | | | | |
| 2010-02-14, 22:21
2010-02-14, 22:16 - KRIS napisał/-a:
Po VI Etapach Szwecja - NIemcy: 7:5 |
remis jest realny,ale pod warunkiem,żę w sobotę pojedziesz najpierw na etap do Braniewa,a w niedzielę do Katowic |
| | | | | |
| 2010-02-14, 22:25
2010-02-14, 22:21 - Szafar69 napisał/-a:
remis jest realny,ale pod warunkiem,żę w sobotę pojedziesz najpierw na etap do Braniewa,a w niedzielę do Katowic |
po drodze przez Orło ;)
Remis byłby najlepszm finałem pod warunkiem, że nie będziemy sobie ciepać śniegiem do trzewików ;) |
| | | | | |
| 2010-02-14, 22:28
a jakby co to zrobimy dogrywkę na etapie extra ;) |
| | | | |
| | | | | |
| 2010-02-15, 12:38 Wyniki
Dodaliśmy wyniki 6 etapu. Przysłał Janusz Szafarczyk. |
| | | | | |
| 2010-02-15, 15:50 VI etap
| | | | | |
| 2010-02-15, 20:03
Fajny opis szczególnie podobała mi się "guminklyjza polana zołzą":-) |
| | | | | |
| 2010-02-21, 17:27 VII etap Dobrodzień 21.02.2010
Uczestnicy VII etapu (bez kijkarzy, którzy byli już na tarsie) |
| | | | | |
| 2010-02-21, 17:28
Tuż po starcie. Najważniejsze dobrze wypaść na zdjęciu ;) |
| | | | |
| | | | | |
| 2010-02-21, 18:29 Wyniki ,etap VII
II ZIMNAR , ETAP VII
Dobrodzień : 21.02.2010 ; godz.13.30 (Nordic Walking) i 14.00 (Bieg)
Dystans 6,195 km,start/meta Stadion Miejski
Miejsce NR Startowy Nazwisko i Imię Rodzaj czas generalnie średnio na 1 km
1 646 Grabowski Jarosław B 00:23:38 00:03:49
2 619 Zembroń Mariusz B 00:24:01 00:03:53
3 620 Kucharczyk Tomasz B 00:24:38 00:03:59
4 616 Hehnel Dawid B 00:24:48 00:04:00
5 589 Szwed Krzysztof B 00:25:02 00:04:02
6 600 Szafarczyk Janusz B 00:25:09 00:04:04
7 618 Sikora Grzegorz B 00:26:25 00:04:16
8 658 Springwald Paweł B 00:26:31 00:04:17
9 625 Petryk Adam B 00:27:18 00:04:24
10 659 Kordziński Kazimierz B 00:27:18 00:04:24
11 608 Brol Krzysztof B 00:27:45 00:04:29
12 630 Norman Maciej B 00:28:24 00:04:35
13 591 Markowski Zbigniew B 00:29:53 00:04:49
14 617 Pędziwiatr Robert B 00:30:55 00:04:59
15 595 Kubisz Dorota B 00:31:08 00:05:02
16 596 Kubisz Tomasz B 00:31:08 00:05:02
17 624 Grabiński Tomasz B 00:31:18 00:05:03
18 603 Kurtz Joachim B 00:31:21 00:05:04
19 597 Pacan Krzysztof B 00:31:23 00:05:04
20 638 Dziedzic Edward B 00:31:32 00:05:05
21 605 Bysiec Czesław B 00:32:23 00:05:14
22 628 Lissy Janusz B 00:32:47 00:05:18
23 604 Koj Piotr B 00:33:36 00:05:25
24 657 Wnuk Grzegorz B 00:34:29 00:05:34
25 660 Wronka Magdalena B 00:34:31 00:05:34
26 623 Musiał Janina B 00:35:08 00:05:40
27 (1) 661 Czichon Piotr NW 00:47:26 00:07:39
28 (2) 647 Włodarz Józef NW 00:49:13 00:07:57
29 (3) 643 Miozga Jessika NW 00:49:24 00:07:58
30 (4) 636 Imiełowski Bolesław NW 00:49:32 00:08:00
31 (5) 642 Miozga Renata NW 00:49:33 00:08:00
32 (6) 610 Koj Lidia NW 00:51:00 00:08:14
33 (7) 613 Szafarczyk Wiktoria NW 00:53:06 00:08:34
34 (8) 612 Steinert Irena NW 00:53:09 00:08:35
35 (9) 598 Szafarczyk Anna NW 00:53:10 00:08:35
36 (10) 629 Szafarczyk Alicja NW 00:53:10 00:08:35
37 (11) 645 Petryk Eliza NW 00:54:25 00:08:47
38 (12) 632 Bysiec Irena NW 00:55:22 00:08:56
39 (13) 644 Kaczmarek Alfred NW 00:56:24 00:09:06
40 (14) 648 Włodarz Gizela NW 00:57:47 00:09:20
41 (15) 649 Gregotowicz Lidia NW 00:57:56 00:09:21
42 (16) 639 Lisiecka-Dziedzic Ewa NW 00:59:00 00:09:31
43 (17) 635 Imiełowska Helena NW 01:06:19 00:10:42
STATYSTYKA :
a) startujących 43
w tym :
a) Biegacze : 26, w tym Kobiet 3
b) Nordic Walking : 17, w tym Kobiet 13
c) Kobiet Razem : 16
d) średnia wieku w latach : 40,79
e) średnia na 1 km : 6 min 18 sekund
f) temperatura : +3 stopnie ; 2 km mokro i błotniście,reszta trasy zmrożona,ale dość śliska.
|
| | | | | |
| 2010-02-21, 18:33 wyniki po 7-miu etapach -BIEGACZE
r-k wg rzodzaju NR Startowy Nazwisko i Imię czas generalnie Suma M-ce na I M-ce na II M-ce na III M-ce na IV M-ce na V M-ce na VI M-ce na VII
1 619 Zembroń Mariusz 02:46:42 42,2 1 4 2 3 4 1 2
2 616 Hehnel Dawid 02:52:37 42,2 3 5 4 4 8 3 4
3 589 Szwed Krzysztof 02:54:02 42,2 4 6 7 6 6 5 5
4 600 Szafarczyk Janusz 02:55:07 42,2 5 7 6 5 7 4 6
5 618 Sikora Grzegorz 03:00:14 42,2 7 9 8 7 5 6 7
6 617 Pędziwiatr Robert 03:22:22 42,2 10 16 15 11 12 8 14
7 597 Pacan Krzysztof 03:32:47 42,2 13 18 18 15 17 14 19
8 595 Kubisz Dorota 03:36:01 42,2 15 20 20 19 15 15 15
9 596 Kubisz Tomasz 03:36:01 42,2 16 21 21 20 16 16 16
10 605 Bysiec Czesław 03:40:57 42,2 17 24 22 18 19 18 21
11 603 Kurtz Joachim 03:41:25 42,2 20 25 26 17 18 17 18
12 604 Koj Piotr 03:47:16 42,2 19 27 27 22 21 20 23
13 591 Markowski Zbigniew 03:49:25 42,2 25 30 30 25 13 11 13
14 623 Musiał Janina 04:07:25 42,2 26 31 28 26 22 21 26
15 646 Grabowski Jarosław 02:20:46 36,2 3 1 1 3 2 1
16 620 Kucharczyk Tomasz 02:27:58 36,2 2 14 5 2 2 3
17 625 Petryk Adam 02:37:52 36,2 6 10 9 8 9 9
18 608 Brol Krzysztof 02:43:55 36,2 12 14 10 10 9 11
19 630 Norman Maciej 02:51:21 36,2 17 16 12 11 10 12
20 638 Dziedzic Edward 03:02:29 36,2 19 19 16 14 13 20
21 624 Grabiński Tomasz 03:17:13 36,2 14 22 21 23 22 17
22 628 Lissy Janusz 02:06:39 24,2 18 23 20 22
23 602 Kolisz Andrzej 01:47:41 24,0 8 11 11 7
24 627 Kobierski Mariusz 02:09:13 24,0 21 26 24 19
25 590 Markowska Iwona 02:20:35 24,0 23 29 29 24
26 593 Koprek Edmund 01:30:46 18,0 11 14 12
27 626 Wieszołek Grzegorz 01:36:43 18,0 22 28 25
28 657 Wnuk Grzegorz 01:07:26 12,2 23 24
29 653 Kler Sebastian 00:43:40 12,0 1 1
30 594 Skorupa Damian 00:51:05 12,0 8 10
31 655 Kocyba Henryk 00:52:26 12,0 13 9
32 631 Szraucner Mirosław 00:54:54 12,0 15 12
33 606 Oliwa Tomasz 00:56:03 12,0 9 13
34 607 Brol Dawid 01:00:33 12,0 23 17
35 592 Markowski Adam 01:02:22 12,0 24 13
36 658 Springwald Paweł 00:26:31 6,2 8
37 659 Kordziński Kazimierz 00:27:18 6,2 10
38 660 Wronka Magdalena 00:34:31 6,2 25
39 654 Świerc Marcin 00:22:24 6,0 1
40 656 Koziol Sebastian 00:23:30 6,0 3
41 609 Maleska Janusz 00:30:19 6,0 12
42 615 Krzywon Iwetta 00:48:51 6,0 27
|
| | | | | |
| 2010-02-21, 18:34 wyniki po VII-u etapach - NORDIC WALKING
r-k wg rzodzaju NR Startowy Nazwisko i Imię czas generalnie Suma M-ce na I M-ce na II M-ce na III M-ce na IV M-ce na V M-ce na VI M-ce na VII
1 610 Koj Lidia 05:57:15 42,2 28 35 33 29 26 27 32
2 613 Szafarczyk Wiktoria 06:02:55 42,2 29 36 34 30 27 30 33
3 598 Szafarczyk Anna 06:06:33 42,2 30 38 36 31 28 25 35
4 612 Steinert Irena 06:07:55 42,2 31 41 35 34 30 28 34
5 636 Imiełowski Bolesław 04:51:41 36,2 32 31 27 24 23 30
6 642 Miozga Renata 05:07:58 36,2 39 37 32 29 24 31
7 632 Bysiec Irena 05:33:23 36,2 44 39 37 35 29 38
8 644 Kaczmarek Alfred 05:35:30 36,2 43 40 38 32 32 39
9 649 Gregotowicz Lidia 05:46:06 36,2 48 42 40 33 33 41
10 639 Lisiecka-Dziedzic Ewa 05:48:59 36,2 49 41 42 34 34 42
11 635 Imiełowska Helena 06:21:46 36,2 54 44 45 37 35 43
12 643 Miozga Jessika 04:12:46 30,2 37 32 25 26 29
13 645 Petryk Eliza 04:33:00 30,2 50 38 35 31 37
14 629 Szafarczyk Alicja 03:32:32 24,2 40 33 31 36
15 634 Oliwa Urszula 04:00:37 24,0 55 43 44 36
16 647 Włodarz Józef 02:29:42 18,2 33 28 28
17 648 Włodarz Gizela 02:57:29 18,2 53 41 40
18 621 Urbanek Barbara 02:46:47 18,0 32 42 36
19 622 Urbanek Tadeusz 02:57:46 18,0 33 52 39
20 633 Jańta Anna 01:52:41 12,0 47 43
21 611 Krzywon Sylwia 02:00:11 12,0 35 45
22 661 Czichon Piotr 00:47:26 6,2 27
23 652 Lichota Rajmund 00:50:49 6,0 34
24 651 Lichota Krystyna 00:56:02 6,0 46
25 650 Grabińska Gabriela 01:00:40 6,0 51
26 614 Krzywon Karina 01:04:08 6,0 34
27 641 Tkaczyk Alicja 01:07:26 6,0 56
28 640 Tkaczyk Klaudia 01:07:26 6,0 57
29 637 Tkaczyk Lidia 01:07:26 6,0 58
|
|
|
|
| |
|